sobota, 6 lutego 2016

Sprawy organizacyjne

Witajcie, 

W związku z tym, że na blogu wybiło już ponad 1000 wyświetleń (!), chciałabym poinformować Was o zmianach, które zamierzam wprowadzić w najbliższym czasie. Ponieważ, nie jestem w stanie przeczytać w ciągu tygodnia jednej książki (niestety, nawał nauki mi w tym przeszkadza) postanowiłam, że od dzisiaj blog stanie się nie tylko odskocznią od życia codziennego dla moli książkowych, ale również dla pozostałych ludzi.

♦ Przy każdym poście, w którym będę mówić o książkach w sposób podobny do recenzji, będę na samym przodzie tytułu umieszczać napis "RECENZJA". Dlaczego? Chcę, aby osoby które są ze mną dla książek mogły w łatwiejszy sposób odnaleźć się wśród postów. Nie każdego z Was, będą interesować pozostałe wpisy, dlatego chciałabym Wam to w pewien sposób ułatwić.

♦ Od dzisiaj, postaram się pisać o:
-problemach oraz jak sobie z nimi poradzić; 
-hobby i zainteresowania; 
-pielęgnacja włosów itd; 
-oraz innych moich przemyśleniach

Mam nadzieję, że wprowadzone przeze mnie zmiany, nie pogorszą w waszych oczach jakości mojego bloga. Chciałabym, aby każdy kto tylko znajdzie do niego adres, mógł poczuć się jak w domu, znaleźć coś dla siebie. Napiszcie w komentarzach, co sądzicie o moim pomyśle.

Do zobaczenia niebawem, w nowej odsłonie

3 komentarze:

 1. Mam nadzieję uda Ci się to wszystko zrealizować. OBSERWUJĘ
  ouurselves.blogspot.com(KLIK)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne ze urozmaicająca bloga, moim zdaniem teraz powinnaś zdobyć jeszcze większe grono czytelników bo jedni bedą chcieli recenzje a inni poty tematyczne ;)

  Sometimes my-klik!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że wszystko będzie po twojej myśli:D
  Pozdrawiam i obserwuję:*
  www.biblioteczkapati.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń