sobota, 6 lutego 2016

Sprawy organizacyjne

Witajcie, 

W związku z tym, że na blogu wybiło już ponad 1000 wyświetleń (!), chciałabym poinformować Was o zmianach, które zamierzam wprowadzić w najbliższym czasie. Ponieważ, nie jestem w stanie przeczytać w ciągu tygodnia jednej książki (niestety, nawał nauki mi w tym przeszkadza) postanowiłam, że od dzisiaj blog stanie się nie tylko odskocznią od życia codziennego dla moli książkowych, ale również dla pozostałych ludzi.

♦ Przy każdym poście, w którym będę mówić o książkach w sposób podobny do recenzji, będę na samym przodzie tytułu umieszczać napis "RECENZJA". Dlaczego? Chcę, aby osoby które są ze mną dla książek mogły w łatwiejszy sposób odnaleźć się wśród postów. Nie każdego z Was, będą interesować pozostałe wpisy, dlatego chciałabym Wam to w pewien sposób ułatwić.

♦ Od dzisiaj, postaram się pisać o:
-problemach oraz jak sobie z nimi poradzić; 
-hobby i zainteresowania; 
-pielęgnacja włosów itd; 
-oraz innych moich przemyśleniach

Mam nadzieję, że wprowadzone przeze mnie zmiany, nie pogorszą w waszych oczach jakości mojego bloga. Chciałabym, aby każdy kto tylko znajdzie do niego adres, mógł poczuć się jak w domu, znaleźć coś dla siebie. Napiszcie w komentarzach, co sądzicie o moim pomyśle.

Do zobaczenia niebawem, w nowej odsłonie